Flokët më të nxehta të përdredhura nga Online Hair Extensions

Flokët më të Kinky Curly për Gratë me Ngjyrë:

Këtu në Zgjatjet natyrale të flokëve të mine ofrojmë tufa të cilësisë më të lartë kur shikojmë për të blerë flokët e çuditshëm kaçurrelë. Është misioni ynë për të siguruar klientët tanë me tufa të cilësisë tekstuale të cilësisë që përputhen lloje të zeza natyrale të zeza.

Ne ofrojmë tufa në gjatësinë e 10 "- 30" inç për zonjat që kërkojnë për të shkurtër në mes dhe madje edhe gjatë që përzier me vështirë se asnjë përpjekje. Shumë nga klientët tanë kanë deklaruar se e duan zgjedhjen e produkteve tona, pasi u jep atyre një sasi të madhe opsionesh për të zgjedhur. Ne e kuptojmë se zgjedhja e prodhimeve më të mira janë thelbësore, prandaj i japim divas tona të para të klasës së parë virgjërore.

TOP 10 Produktet më popullore këtë javë:

$110.00 - $150.00

Best Weave Natyrore Online:

Ne jemi udhëheqës në flokë të gjallë dhe luksoze të çuditshëm. Kur bashkon thurjen me flokët tuaj, është e qartë se eleganca juaj është një faktor. tonë endje e çuditshme është një nga pëlhura më popullore në botë. Ne i dërgojmë produktet tona zonjave në të gjithë kontinentet 6 çdo ditë, është përvoja jonë që të gjithë duan që flokët e tyre të kapin thelbin në individualitetin e tyre.

Lehtë për të instaluar clips natyrore:

MNHE ofron një gamë të gjerë të kapëseve të flokëve natyrale. Ndërsa përqendrohemi në tufa të pasura dhe të gjalla që janë të vërteta në cilësi me plotësi të trashë që i atribuohet pamjes së vërtetë të mbretërve melaninës. Ne nuk e ndryshojmë ngjyrën e paketave ndërsa mbajmë ngjyrën e produktit tonë për të përshtatur gratë e zeza. Kjo është arsyeja pse ne kujdesemi posaçërisht për tekstet dhe stilet e zeza. Ne gjithashtu sigurojmë ins kaçurrel clip për motrat që kërkojnë vrasjen e shpejtë dhe të arritshme!

luksozFlokët e textured afro flokeve Textures:

Ka stile të ndryshme që mund të arrijmë me koleksionet tona. Ju mund të arrini stilet e ndryshme mbrojtëse me tufa, mbyllje ose wigs tona. Gjithashtu mund të provoni klipin tonë në zgjerime për një transformim të shpejtë dhe të lehtë. Produktet tona të mahnitshme si të mrekullueshmeafro kinky kaçurrel clip-ins ju lejojnë të arrini gjatësinë dhe vëllimin më të mirë të mundshëm pa sallon menjëherë.

Ne punojmë me zell për të siguruar që ju të merrni produktet dhe shërbimet më të mira në dispozicion. Ne kemi për qëllim të sigurojmë opsionet e ofrimit të nivelit më të lartë pranë jush. Ne punojmë rreth orës anijeve dhe urdhrave të paketimit për klientët tanë në mbarë botën. Jetë i sigurt për të parë tonëafro flokët e çuditshëm, kjo cilësi është më e përshtatshme për ata që gëzojnë afro bundles me stil. Flokët e një gruaje janë kurora dhe lavdia e saj kështu që ne duam të sigurohemi që të gjitha nevojat tuaja të plotësohen duke ofruar shërbim optimal të klientit.

Ne jemi krenar të njoftojmë nisjen tonë gërsheta afro të çuditshme Mëso më shumë.

MESAZHI NGA FONDERI TONA CO:

Unë fillova udhëtimin tim natyral të flokëve në 2009 dhe bëra presjen e madhe Jan 3rd 2010. Unë isha e pakëndshme me gjatësinë e flokëve të mi dhe kërkova zgjatje për t'u përzier me të miat. Në 2010 atje ku shumë pak, nëse ndonjë kompani që catered për flokët natyrale. Unë kam qenë shumë i papërvojë me mbyllje dhe wigs kështu që unë bleva flokët tradicionale dyqan furnizimit me bukuri. Eshtë e panevojshme të thuash se përzierja ishte e tmerrshme dhe unë ngrohja dëmtova flokët e vegjël që kisha.  Unë isha ende në kolegj në këtë kohë duke u diplomuar në Shkencën Biologjike dhe Perëndia më dha një vizion për të filluar kompaninë time natyrale të flokëve.

Kam bërë hulumtime për vite të tëra duke mësuar gjithçka që mundem për flokët poshtë në komponimet kimike që përbëjnë një fije floku. Unë pastaj shpenzova një vit tjetër duke e vënë planin tim në veprim duke vizituar vendet e tjera duke testuar mostrat e flokëve deri sa unë isha 100% plotësisht i kënaqur me cilësinë e ofruar. Kam marrë atë që kam mësuar në lidhje me modelet curl dhe mënyrën flokët natyrore lëviz, rritet dhe doli me modelet e mia unike curl që përputhen me textures të ndryshme të flokëve etnike. Kam vizituar Kinën për një kurs të javës 8 duke mësuar se si të pëlhurave, të qep dhe të krijoj vetë textures.

Unë masterova artizanën time dhe krijuam një markë unike të zgjerimit për gratë e ngjyrave!  MNHE SH.PK u nis shtatorin 2012 në Tampa Florida.  Tani ju nuk keni nevojë të përpiqeni të përzierni flokët tuaj me struktura të tjera ekzotike për të pasur flokë të gjata, të rrjedhura, të bukura. Me këto shtrirje unë kam bërë të mundur për të arritur ndonjë gjatësi ose trashësi që ju mund të dëshironi duke ruajtur një pamje NATURALE. Qëndroni të vërtetë për kë po jeni duke rritur vetëm pamjen natyrale të flokut tuaj me trashësi dhe gjatësi shtesë.

Askush nuk do t'ju pyesë "sa inç është kjo", ose "vajzë ku e keni marrë flokët tuaj", thjesht për shkak se ata do të mendojnë se rritet nga kokës juaj shumë e vet! Përqafoni cilësinë tuaj dhe blini zgjerime që e komplimentojnë në vend që të përpiqen ta fshehin ose ta ndryshojnë atë. Mos harroni flokët tona është e bukur too!

MyNaturalHairExtensions.com ofron klientëve të saj me 100% flokë të kualitetit të lartë të njeriut. Ne nuk përdorim asnjë mbushës sintetik ose fibra sintetike. Zgjerimet tona janë të njohura dhe me kërkesa të larta për shkak të pamjes së tyre natyrore, shkëlqimit të ulët, menaxhueshmërisë dhe çmimit të përballueshëm dhe thjesht vendosja e lojës së përzierjes është në pikën

Kënaqësia e klientit është qëllimi im #1. Unë përpiqem për përsosmëri dhe ekipi im bën gjithashtu. Kjo na bën krenarë kur ndiheni magjepsës dhe dukeni më bukur se ju tashmë jeni. Ekipi im dhe unë marr shërbimin tonë të konsumatorëve seriozisht dhe trajtojmë çdo klient individual me respekt duke ofruar flokë të cilësisë në kohën e duhur me një çmim të volitshëm! Unë jam krenar të them se unë jam një sipërmarrës i zi i krishterë duke ndihmuar të gjithë gruan e ngjyrës të ndjehen të sigurt në lëkurën e tyre në fushat e përditshme të jetës!

Faleminderit për ndihmën e ëndrrës sime që u bë realitet pasi që kjo kompani vazhdon të rritet dhe të marrë aventura të reja çdo ditë! Ne jemi të bekuar nga biznesi dhe besnikëria juaj dhe jemi të mbingarkuar me gëzim që na keni zgjedhur.

MNHE është një kompani e zezë. Ne kemi për qëllim të sigurojmë klientët tanë të marrin shërbimin më të mirë të konsumatorëve dhe zgjerimet që përputhen me cilësinë e tyre të tilla si textures tonë të mahnitshme. Ne vetëm mbledhim fije të cilësisë duke ofruar shërbim të mahnitshëm të konsumatorëve.

Ne anije anembanë botës. Zgjerimet tona janë të mëdha për stilet mbrojtëse dhe shumë më tepër. MNHE synon të ndihmojë klientët tanë. Sigurohuni që të shikoni produktet tona mahnitëse sot!

Si një biznes i zezur, si edhe një i krishterë kompanine strukturimin e biznesit tonë rreth parimeve të rëndësishme 3, produkteve të cilësisë, shërbimit të mahnitshme të konsumatorëve, dhe përsosjen e zeje tonë. Ne sigurojme se cdo fije floku eshte e shendetshme me kepucen e paprekur. Cuticle e cilësi është e rëndësishme pasi ajo ndihmon flokët të mbajnë lagështi.