Afro Kinky Bundle

$100.00 - $190.00

Кажи "да" на ТРЕСОТ! Афро откачена коса е направен за да го имитираат вистинскиот тип 4 природни текстури за коса со своите мали ringlets и Z kinks во текот на косата. Тоа е 100% девица човечка коса која има малку да нема сјај и мешавина без никаков напор.

Отстрани

Афро Кинки е идеален натпревар за текстури на коса 4c или за текстури со малку дефинирање на виткање. Прстени се многу мали и тесни. Се обидовме најдобро да ја дуплираме косата 4c за да произведуваме екстензии само за вас! Вие не треба да направите пресвртни излези за да создадете беспрекорна мешавина. Се што ви треба е вашата омилена стилска пудинг и четка за денман!

 • Бојата ќе се движи од Природна Темно Браун до Природна Црна
 • Афро Кинки е многу откачен со малку без дефиниција за навивање.
 • Среден до низок сјај.
 • Косата е околу 3.5 oz (дава или зема 0.2 oz)
 • Достапни должини: 10 "до 30" (мерено се протегала)
 • Машина смачкана
 • Реми (кутикулите порамнети во иста насока)
 • Оваа коса може да се сече, обоени, обоена, рамно пеглана, измиена, условена, изветвена и многу повеќе!
Тежина3.5 мл
Должина на

10 ", 12", 14 ", 16", 18 ", 20", 22 ", 24", 26 "

43 прегледува Afro Kinky Bundle

вебмастерот (Заверена сопственик)

Оваа коса е небесна. Наредив еден во пакет и решив дека сакам да направам клип инс со косата. Ја обојував косата и мислев дека нема да изгледа добро, но косата сè уште се појавуваше. Толку многу луѓе ја наплатија мојата коса и дури не сфатија дека тоа не е мое. Дефинитивно ќе се прават повеќе купувања во иднина.

вебмастерот

Јас само ја поставив мојата нарачка за оваа коса! Не можам да чекам да го добијам. Се чини дека совршено се совпаѓа со мојата коса! Im супер!

вебмастерот

Само што го добив по пошта денес и ОМГ !!!! Оваа коса е точно совпаѓање со моето! КОНЕЧНО компанија која навистина разбира што изгледа природна коса и се чувствува како. Јас се копав со хербална есенцијална здрава хидратација како што беше препорачано и чешлана со мојата четка за демен и висеше да се исуши. Сум ја дефинирав косата во навистина мали мали прстени кои изгледаат како вистинска коса 4c! Смалувањето е премногу реално со оваа коса LOL, но така и мојата вистинска коса. Косата е мека, исто така! НЕ КОНЧИНА ТУКА ЈАЛ! Ова е најдобриот натпревар што некогаш сум го нашол за мојата тесна коса 4c. Ви благодарам многу ви благодарам. Испраќам CYBER HUG на секој член на тимот на MNHE. Ви благодарам многу. Не можам да чекам да инсталирам.

вебмастерот

Ја сакам оваа коса. Нарачав тоа за мајка ми, која е природна. Таа го претвора 60 за неколку недели и ќе го носи ова како нејзина роденденска коса. Јас ќе ги доставам фотографиите што е можно поскоро. Косата е убава. Ако косата е добра како и квалитетот на услугата на купувачи што ја добив тогаш, сигурно нема да има проблеми. Слики доаѓаат наскоро.

вебмастерот

Мојот bf сака косата, ги обоив советите од мојата коса и квалитетот никогаш не се врти. Имав навистина добро искуство со вас момци! Одам подолго, па ставам друга наредба thx.

вебмастерот

ЉУБОВТЕ оваа афро Кинчи тетоважа! Нарачав 2 18 "и тоа е само совршено за мојата текстура! Не можам доволно да зборувам. Ви благодарам Im супер среќен со мојата купувачите. Единствено нешто е тоа што засекогаш требаше да пристигне, но тоа беше многу вреди да се чека. Јас никогаш не наидов на коса која беше толку совршена за мене! Благодарам уште еднаш. 5 ѕвезди!

вебмастерот

Ова беше моја втора нарачка од MNHE, но јас сум многу задоволен од оваа нарачка, која е наклонета кон 10 внатре Тоа е толку вистина и прекрасно. Прво нарачав 20 и не бев толку задоволен. Не земаа промени во бојата, но пократка коса направи без проблеми. Го сакам, подготвен да нарачам трет ред. Може да се добие малку побрзо, но тоа е она што е.

Ви благодариме MNHE

вебмастерот

Јас сум за да нарачам некои коса сега се надевам дека тоа е совпаѓање

вебмастерот (Заверена сопственик)

Апсолутно ја сакам оваа коса! Тоа се совпаѓа со мојата вистинска коса толку добро. Кул текстура и многу податлив. Лесно за одржување и изгледа навистина природно.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ова е единствениот сајт досега кој има страшни клип инси за 4c коса. Обично косата изгледа како врани гнездо или само мат и неприроден изглед. Направив фрлак во мојата коса користејќи ги овие клипни инспирации и изгледа неверојатно. Многу од моите соработници дури не знаат дека имам ткаат lol. Косата беше малку полесна од мојата природна боја, па морав да го обои црно и добро ја зеде бојата. Досега сум среќен. Само е една недела, но тоа е палците нагоре 👍.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Косата беше многу мека и ја добив на многу навремен начин. Совршено се совпаѓа со мојата 4C коса. Јас го направив во парче У со користење 2 пакети: 14 и 12 инчи и излезе одлично доби толку многу комплименти на оваа коса.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ова е буквално најдобрата коса досега! Нарачав 2 пакети од 12 инч. Јас веднаш ја шампонирав косата со шампон за чистење, потоа ја обоени косата користејќи професионална боја на коса која штотуку ја ставив во косата. Совршен натпревар! Потоа ја шампонирав и го условував како редовно. Јас ја шиеше во мојата коса оставајќи го мојот периметар да се вклопува. Јас ја манипулирав текстурата со четка за денман откако беше во мојата коса. Спијам како нормално и се грижам за тоа како да правам своја природна природа. Тоа е СОВРШЕНО. Буквално НЕ ТРЕБА! Не можам да дочекам да нарачам повеќе.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Оваа коса е апсолутно најдобрата! Се меша совршено со мојата природна коса 4b 4c. Ова е единствената коса што се обидов што всушност одговара на мојата текстура!
*** Џејми

вебмастерот (Заверена сопственик)

Јас LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO МОЕ Хари !!!!!!!!!!!!!! ТОЧНО СОГЛАСУВАМ НА МОЈАТА ВЛАДА! КОЈ ЗНАЕТЕ! Ви благодариме за хранењето на нашите вистински 4B 4C ПРИРОДА! НЕГОВИОТ МОЈОТ ... ЈУП Е СИТЕ МИНА ЛОЛ

вебмастерот (Заверена сопственик)

Кога првпат добив, морав да научам како да се грижам за тоа и какви производи да ги користам. Сега, кога го имам пакетот, тоа ми е омилено! Имав инсталирано двапати, добивам толку многу комплименти за тоа. Изгледа само мојата коса. Два палци

вебмастерот

Ја купив оваа коса за мојата прва шиење и првично беше многу задоволна од изгледот, но не со нејзината управливост. Цело време се заплетка и пролевањето беше прилично лошо. Почувствував дека тоа е многу блиску совршен натпревар за мојата 4c и kinkier коса. Потребна е манипулација, но не премногу. Непотребно е да се каже дека косата не трае долго. Затоа купив коса од друга компанија. Истите резултати, освен овој бренд, бараа повеќе манипулации да одговараат на мојата текстура. Излегува дека не знаев ништо за соодветна грижа за откачени притвори. Откако научив како да се распарчи, навлажнувам, стил и ја заштитувам косата, имав многу полесно време. Кога MNHE има друга продажба, јас ќе се вратам. Мислам дека овие предели заслужуваат ѕвезди 5!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Yall оваа коса е толку убаво. Никогаш не сум имал екстензии кои изгледаат толку реално и се вклопуваат во мојата коса. Јас го исправи и тоа се навивам назад. Единственото нешто што е, ако се обидете да ја исправи оваа коса тоа не се целосно исправно. Изгледа како удар. Но, јас навистина ми се допадна тој изглед. Добив многу комплименти. љубов љубов љубов. Јас дефинитивно ќе го купите повторно и јас би ја препорачал оваа коса. Оваа коса е висока нетрпеливост, но само лежи вашата сопствена природна коса 4c тоа бара некои љубов LOL Im задоволен клиент.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Оваа коса мора да биде најсовршената коса што некогаш ја купив од било која компанија. Не сум сигурен колку време во оваа точка ја нарачав оваа коса! Тоа е толку природно, меко и убаво. Вие никогаш не може да тргне наопаку за купување на ова ... Ќе продолжам да нарачувам додека не можам повеќе да ви се заблагодарам. ❤❤❤

вебмастерот (Заверена сопственик)

Овие клипови се бомба !!!!! Тие се лесни за инсталирање, не одат никаде, тие се совпаѓаат со мојата коса, а косата не е цврста. Најдобар клип инса пари може да се купи !!!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Нарачав и ги примив пакетите во спомнатата временска рамка. Сакам да имам можност да додадам волумен и должина додека останувам верна на моите корени. Косата сама по себе е убава и не сака со извиткување и плетенки. Тоа е висока коса за одржување, но така и мојата вистинска коса!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Не знаев што да очекувам со оваа коса, но сепак земав шанса и го купив; Јас ќе кажам дека сум пријатно изненаден од квалитетот и густината, текстурата е одлична и се совпаѓа со мојата коса 100%. добро потрошени пари.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ја сакам оваа коса. Изгледа многу природно и лесно се одржува. Ја обоив косата пред да го инсталирам и доживеав минимално пролевање. Ова беше одличен куп. Добив толку многу дополнувања, се држеше многу добро.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Сакам да ја сакам оваа коса толку многу затоа што мешавината на мојата коса е прекрасна, но сепак е веќе еден месец, и добивам толку многу намалување и испреплетеност со "миење и оди". Морам да направам извиткување или плетенка со оваа коса за да го скроти и да го задржите без испреплетеност. (претпоставувам дека може да се очекува, но тоа може да биде малку нерви) косата не ми дава проблеми се додека јас го стилизирам, но мијат и одат се надвор од прашање. Id уште препорачувам оваа коса yall, но мислам дека јас ќе се движи кон клип ins, наместо еднаш ќе го земе ова. Сервисот за корисници е добар и Ники е многу корисен. Персоналот е секогаш пријателски со сите мои многу многу прашања LOL

вебмастерот (Заверена сопственик)

Испораката траеше подолго време. Косата беше заклучена, а пролевањето беше прекумерно. Оваа коса беше потешко да се управува од мојата сопствена природна коса 4c. Единствената добра работа што треба да кажам за оваа коса е тоа што е совршен спој за косата 4c.

вебмастерот

Здраво, Дежа. Ви благодариме за вашиот преглед. Косата Афро Кинки е висока коса за одржување. Ако ги следите нашите инструкции за грижа, не треба да ги имате тие проблеми. Ние препорачуваме одржување на косата условени со навивам крем и прави jumbo пресврт или плетенки во текот на ноќта за да бидете сигурни дека косата останува detangled. Исто така помага и добар уред за престој.

вебмастерот

Не можам да поверувам дека постои ткаат на човечка коса што тесно се совпаѓа со мојата природна груба, откачена, слаба коса. Моето единствено прашање е дека дури и се протегав чувствував 2 пакетите на 18 "Нарачав беа малку пократки од 18". Препорачувам да одам малку подолго отколку што планирате, бидејќи оваа коса доаѓа скратена како 4c коса. Вистина е дека детонацијата трае подолго време, но јас се измив и длабоко ја усложнив косата додека сè уште беше врзана во пакетите. Потоа прскав со вода и 2 tbs на евтини климатизери ноќно за да се деактивира и пресврт. Работи добро. Според мое мислење, оваа коса треба секојдневно да се деактивира, но да се чешла само еднаш или два пати неделно. Текстурата е мека. Јас можам да ги оставам моите рабови и страничниот дел. Следниот пат кога ќе направам 2 начин вертикална викенс ткаат. Јас дефинитивно добивам 2 повеќе пакети во 20 ".

вебмастерот (Заверена сопственик)

MNHE го доби тоа право. Конечно екстензии кои се вклопуваат со вистинска коса. Многу сум среќен со мојата набавка. Морам да го пресвртувам пред да стигнам во кревет и да користам сатенска хауба. Долгите и мојата коса се во ред. Потребна е и боја. Одам да се инвестира во некои клип ин и по даночната сезона LOL 😂 И ви благодарам за мојата картичка! Тоа беше слатка. Компаниите не го прават тоа повеќе. Тоа се малите нешта и косата е добра, така што сум среќна што одлучив на MNHE

вебмастерот (Заверена сопственик)

Не можам да кажам ништо лошо за оваа коса. Мојот козметик беше загрижен за квалитетот. Особено кога таа го обоена. Се чувствува добро како мојата коса. Погрешно ќе купам повторно.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Одличен квалитет како и обично .. Јас само цел од оваа страница, бидејќи косата и услугата се ФАНТАСТИЧНИ! Ако сте 4b / 4c како мене, не двоумете се ова е совршен натпревар и добар квалитет за парите.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Значи ова е мојот втор пат со користење на MNHE. Имав ништо друго освен убаво искуство и пати. Косата е мека и одговара на мојата 4c коса совршено. Всушност мајка ми е нарачување со мене и таа е во љубов секој пат lol.The услуги на клиентите е на точка од времето кога ќе нарачате додека откако ќе имаат вашата коса да бидете сигурни дека тоа е за вашето задоволство. Љубовта на компанијата и долгогодишен клиент во мене.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ги сакам. Нема проблеми. Косата е мека изгледа како моја! MNHE благодарност за оваа текстура и фактот дека тие се за моите 4c sistas и тие се она што го бараме и повеќе е благослов. Исто така, благодарам за мојата картичка. Беше убав допир.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Прекрасно! Јас сум над месечината за оваа коса! Ајде да кажеме дека оваа коса е сè! Очекувам да добијам подолга должина на мојата следна набавка.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Направен е перика од 3 пакетите. Би сакал да купам 4 иако. Ми се допаѓа голема коса. Косата е мека и лесно дебагирана. Јас препорачувам нежно миење на косата со ко-миење по перика е направено. Доаѓа лесно со голем чешел. Не смешно пролевање. Добар производ.
-Resa J.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Текстурата е многу природна. дефинитивно ќе треба многу влага да го чува од намалување, но ова е одличен квалитет на косата. Јас сум толку возбуден да направам перика со ова. Ќе купувам повеќе должини во клиповите.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Дефинитивно најдобро одговара на косата 4c таму. Не можам да верувам дека само што дознав за вас момци. Љубовта ги поддржува црни бизниси, затоа ве молам, продолжете со одличниот квалитет и текстурата. Наскоро ќе се вратам повторно да купам. 👏👏👏

вебмастерот (Заверена сопственик)

Користете ги овие клип инспи со афо кринчата перика и omg тоа се помеша со без недостатоци. Јас сум повторувачки купувач и го сакам овој сајт и услугата на купувачи. Ви благодариме за одличните производи 😍😍😍

вебмастерот (Заверена сопственик)

Нареди два пакети за целосно шиење и јас сум во љубов !!!! Оваа коса е полна, а обрачот е сè. Јас сум еден среќен купувач.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Оваа коса е uhhhmmazing Имав тоа во за околу една недела и половина и изненадувачки не сум искусни било трска неколку tangles тука и таму и малку пролевање, но ништо претерано. Имам во 2 само 12 14 16 16 XNUMX и повеќе од доволно за да всушност завршив со сечење на дел од XNUMX, бидејќи беше премногу дебел за мојата досада, но јас ја препорачувам оваа коса. ОХ препорачуваме да го пресвртувате и да го врзете во текот на ноќта и би рекле дека дефинатли е важен за одржување на косата.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Јас навистина уживам во оваа коса. Изгледа реално и природно.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Досега толку добро штотуку ја добив косата и токму она што сакав да изгледа дека ќе одговара на мојата коса совршена со миење и одење. Превозот беше брз и услугата на купувачи беше навистина корисна за прашања и осигурувајќи дека ќе добијам што сакав. Откако ќе се бои и инсталирам повторно ќе го разгледам. Толку возбуден 🤗🤗🤗🤗

вебмастерот (Заверена сопственик)

Прво морам да кажам дека превозот беше одличен и не требаше да се распрашам. Кудос !! Второ, оваа коса ... .Мом ... Мојата коса совршено се вклопува. Секој во мојата канцеларија размислува за својот рудник и ги пуштам. Јас дури и обоена на косата потемна пред да ја инсталирам и токму како мојата коса. Оваа коса е моето ново бебе и ова е дефинитивно добро искористени пари. На кадрици се појави назад на место по ко-миење, клипови се безбедни и мешавина е совршен .. танки за правење одличен производ!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Сакам оваа коса сите мислат дека тоа е мое. Јас направив клип инс и само додадете curl дефиниција крем еднаш неделно тоа е неверојатно и многу полесно од мојата природна 4c коса. Јас ќе им нарачам и на нивниот вистински клип, бидејќи оваа коса е само таа бомба штом ќе го надрасам овој сет што го направив со пакетот 10.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ова беше мојата прва набавка на оваа коса и многу ја сакам, совршено мешавина со текстурата на косата; но морам да кажам дека тоа е дефинитивно висока коса за одржување. Велам тоа, бидејќи јас сум многу мрзелив lol. Целокупната ја сакам оваа коса и ќе купам повеќе во иднина.
- Келси С.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Јас сум толку неверојатно среќен со оваа коса конечно компанија која продава вистински 4c изглед текстура коса. Јас наредив Афро Кинки од други места пред и никогаш не изгледа како 4c коса, иако тие тврдат дека е. Имаш право! Ќе се купувам повторно.

Само најавени корисници кои купиле овој производ може да ја напушти преглед.

Најдобра Афро Крикви кадрава човечка коса екстензии

Здраво Квинс, добредојде на нашиот бестселер! Нашите afro откачен косата е една од најпопуларните текстури. Работевме напорно и по проучувањето на 4b и 4 косата успеавме да ја дуплираме текстурата во екстензии. Типот 4 текстура лесно се вклопува со оние кои имаат цврста косова или откачена коса. Оваа навика шема има мали мали ringlets кои имитираат тип 4 природна коса. Пакетите имаат малку сјај и екстремни намалувања како природна коса 4b / 4c. Косата е многу мека. Фалете го додека не го направите со оваа неверојатна текстура. Нашата афро-текстура коса треба да се слави не скриени! Ние не треба да се криеме или убави кадрици и кенки со свиленкастиот бразилски ткаат! Ние веруваме во зајакнувањето на обоената жена низ нивната коса!

Други предмети:

Афро откачен кадрава клип-in

Афро крчка за коса за масовно плетенка

откачена кадрава перика

Добијте искуство во салонот додека ве оставам верен! Нашиот тип 4 ткаат ви овозможува да додадете некој талент на вашата коса без да го промените вашиот стил. Додајте полнота, должина и разноврсност без да го оштетите вашиот природен навитлив модел. Ако сакате да дознаете нешто повеќе afro кадрава коса, не заборавајте да го прочитате овој неверојатен пост.

4c екстензии / шиење-in?

Наша цел е да обезбедиме нашите клиенти да ги добијат најдобрите производи достапни за нив. Ние разбираме дека одлучувањето каде да нарачате коса онлајн може да биде тежок и досаден процес, така што ние се стремиме да бидете сигурни дека ќе добиете најдобар квалитет и услуги на клиентите на располагање. Нашите екстензии се неверојатен квалитет, видете сами и проверете ги нашите коментари за клиентите!

Бидете подготвени да ги измамат сите со оваа текстура и да се подготвени за прашањето "OMG е дека сите вашата коса?"

Упатство:

Афро откачена кадрава коса. најдобри екстензии за природни 4a 4b и 4c коса. Мојата природна коса екстензииДали сте во потрага за најдобрите текстурирани излитена коса ткаат дизајниран да совршено се вклопуваат со вашата природна коса? Пред да почнете да се фрлате, тука се и некои упатства и совети кои ќе ви помогнат секој ден да го достигнете вашиот најдобар природен изглед на косата.

Природни текстури имаат најмногу уникатна и фасцинантна текстура и боја. Не е тајна, иако тоа е една од најделикатите и потешко да стил тип на коса. Потребно е многу повеќе TLC и нежно ракување. Ова е во основа зошто за црни жени кои ги сакаат заштитени фризури е од огромно значење.

Одржување

Првиот чекор кон одредување кој стил треба да функционира најдобро без да ја подложите косата во оштетување и оштетување е запознавањето со текстурата, силата и порозноста на вашата коса.

Поради тоа што е сува по природа, има тенденција да се скрши лесно, па затоа е важно да се осигура дека фризурите што ги користите, како што се екстензии и плетенки нема да завршат, предизвикувајќи поголема штета отколку доброто на вашиот природни коса екстензии. Вашата опадна коса, исто така, бара нежен допир и дневно навлажнувачки повеќе од другите кожни текстури.

текстура

Познавањето на видот на косата е од суштинско значење за развивање на разбирање за тоа како треба да се грижите за вашата природна коса и да ви помогне да ги идентификувате најдобрите стилови кои ќе се совпаднат со моделот на виткање на вашите тензи.

 • Тип 4A пакети

Во нејзината природна состојба, оваа одбивна коса ги дефинира калемите и изгледа како буквата 'S'. Ако вашата лукава коса припаѓа на овој тип, треба да се уверите дека е навлажнета и условена за да се минимизира сувоста и оштетувањето.

 • Тип 4B пакети

Наместо кривите, 4B има различни остри агли и има помалку изразени кадрици во споредба со типот 4A. Изгледа како буквата "Z remy девствена коса" и има тенденција да се појави до 70% помалку од неговата вистинска должина. Тоа, рече, вашата коса 4B треба да се храни со отсуство во балсам и крем за да се избегне сувост.

 • Тип 4C пакети

Најгустата глупава коса, 4C нема дефинирани кадрици, туку се карактеризира со тесни калеми. Овој тип на коса има повеќе тенденции да одат лесно да се исуши, па ќе треба да се обрне внимание на одржување на тоа хидрирани редовно.

Од ткаење до перики и проширувања до снопови, овие различни стилски опции им овозможија на жените со природни текстури да постигнат прекрасни стилови извонредни и да извлечат максимум од нивната природна коса.

 • Напишете 4 екстензии

тип 4 шие-во коса екстензии или ткаат вклучуваат плетенка на косата и екстензии ќе се порамнуваат во плетенка коса. Но, во последно време, ткаењето без плетенка, исто така познато како малезиски ткаење, како што се појавија каде што наместо плетенка на косата, користи само игла и конец за клип во продолжение. Пакетите на коса се достапни во синтетички или природни опции за човечка коса. Опциите за човечка коса се далеку поповолни, бидејќи тие имаат тенденција да траат подолго и овозможуваат повеќе стилска разноврсност.

afro откачен кадрава коса ткаат снопови на продажба купи сега евтини екстензии на ткаат шие-во 4a, 4b, 4c текстура

Зошто сме најдобри!

Бидејќи побарувачката за ткаење е во пораст, опсегот на опции за проширување достапен на пазарот сега е исто така зголемен. Ова значи дека изборот кој е соодветен за вас може лесно да се збуни.

Kсега различни методи.

Постојат различни начини на проширување, кои вклучуваат проширувања на коса за проширување, ткаат или прошируваат екстензии, продолженија за коса со ленти и екстензии на клипови. Покрај изборот според вашиот буџет и предност, треба да го разгледате типот на вашата коса и текстурата при одредување на вистинскиот метод за продолжување за вас. Општо земено, ткаењето работи добро.

Утврдување на бројот на снопови ќе ви треба.

Важно е да дознаете колку проширувања ќе ви треба за да го постигнете стилот што го сакате. Факторите што треба да ги разгледате за да дознаете колку екстензии ќе ви бидат потребни вклучува должината на косата, густината на косата и фризурата што ја сакате.

Ви благодариме што го избравте MyNaturalHairExtensions.com вашиот доверлив извор за квалитет на интернет.