Непромислена кадрава палета

$90.00 - $180.00

Тенките коса црни ткаат е одличен избор за жените кои сакаат да додадат повеќе волумен. Оваа текстура многу добро се вклопува со природни типови на коса 3c 4a.

Отстрани

Специјални шишиња:

 • Половина кадрава ткаат шие-во е 1 - 1.5 снопови (половина од вашата коса изоставени)
 • За делумна шиење, тоа е 2.5 пакети (тоа е поделено со страни кои се изоставени)
 • За целосна шиење, станува збор за 2.5 - 3.0 снопови (што не вклучува и коса изоставена)
 • За целосно пополнување со помош на MNHE затворање, тоа е 2 пакети со затворање.
Тежина3.5 мл
Должина на

10 ", 12", 14 ", 16", 18 ", 20", 22 ", 24", 26 ", 28"

42 прегледува Непромислена кадрава палета

вебмастерот

Генерално, Да, јас повторно би купил. Ова е навистина добра коса за она што е. Имав малку зафатен проблем, но тоа може да се очекува со оваа цврста коса. Без тренд, но заплеткано да, поради тесните мали прстенчиња, оставајќи го умммм idk уште. но косата е мека и многу лесно да управувате сѐ додека не останете во чекор со неа. Имаше тоа во за околу еден месец сега и лошо веројатно одат за друга 6-7 недели пред да го извадам. Но, тоа дефинитивно ја дава мојата коса пауза од дневниот стил и влечење. Јас ја препорачувам оваа коса ако имате време за одржување. 4 ѕвезди од мене. И ДА јас повторно ќе ја купам оваа коса! 🙂

вебмастерот

Голема коса! Ќе купам повторно. 5 ѕвезди и одлична служба за корисници. Ви благодарам за благодарноста на моите клиенти благодарам картичка со мојата нарачка, што беше убав допир. Косата е многу мека и апсолутно прекрасна по пристигнувањето. Веќе чист и подготвен за инсталирање!

вебмастерот

Да да да оваа коса изгледа толку freakin добро на мене lol. Ги измамувам речиси сите! доби 14 "16" 18 "и се користи за 2.5 пакети. косата е многу голема и целосна. Навистина уживам во носењето на оваа коса. Ive го имаше во удар и кадрава. неговата многу на рамен железо плус ми се допаѓа издувам изглед. Многу меко, не смешно мирис.

вебмастерот

Апсолутно ја сакам оваа коса. Јас само го добив по пошта ова утро и веќе се вљубив во чувството и изгледот на косата. И покрај тоа што потраеше малку време за да дојдат косата, тие работеа со мене многу милостиво за да се уверам дека ја имав косата до денот кога ми требаше. Ви благодарам многу и дефинитивно ќе нарачам повторно.

вебмастерот

Најдобрата коса што сум ја купил ... некогаш !! Сервисот за корисници беше неверојатен и немам поплаки. MNHE добива ѕвезда рејтинг на 4, едноставно поради времето за обработка и испорака, како што го купив за време на продажбата и за време на редовното купување. Разликата меѓу двата беше 1 ден, но времето на обработка и испорака е поблиску до 2 седмиците, што е одлично бидејќи повеќето онлајн шопинг е 2-3 недели. Може да биде разочарувачки кога не пристигне брзо.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Оваа коса е неверојатно! Многу одржување. Тоа е исто како природна коса и му треба внимание, но изгледа многу убаво кога ќе се грижиш за него. Се разделувам на секои неколку дена со вода и со клима уред. Јас имам коса за околу 3 недели сега и немам трска уште и малку пролевање, па јас сум многу среќен со квалитетот! Ви благодариме MNHE

вебмастерот (Заверена сопственик)

Косата е супер прекрасна, ја добив во временска рамка што ми беше кажано. Лесно за управување и тоа изгледа како мое. Благодарам

вебмастерот (Заверена сопственик)

Едноставно ја примив мојата коса и omg што го сакам сакам. Пакувањето беше симпатично. Косата е беспрекорна и мека на допир. Наредив 2 пакети и не можам да дочекам да ја добијам оваа коса на моето скалпот, за да можам да убијам на моето празно место. Ви благодариме MNHE

вебмастерот (Заверена сопственик)

Јас само сакав да ти кажам колку сакам мојата коса ❤️ Јас обоени на косата. Ги носив овој викенд за роденден и сите мислат дека тоа е мојата вистинска коса.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ова беше првиот сет на коса екстензии што некогаш сум го купил во мојот живот. Немав поим што да очекувам, но јас го сакам она што го добив. Купив 2 пакети и затворање. Јас дефинитивно планирам да купам повеќе!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Целото искуство беше одлично. Сервисот за корисници беше одличен. Сервисот за корисници беше отворен и чест. Косата е убава. Јас, исто така, изветвена на косата и јас бев многу изненаден што вратот шема се врати, но тоа олабави малку tho и навивам шема се уште е толку убава. Јас, исто така направи длабока состојба на косата во текот на ноќта иако и јас тоа е дозволено да се исуши. Оваа коса беше убава и сè уште е по инсталацијата. Сега имам инсталирано околу 10 дена, ќе дадам еден месец ажурирање подоцна, но ова е мојата продавница од сега оди напред.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Многу сум среќна што те најдов момци. Јас сум девојка со кристална кадрава и јас сум многу пребирлива за моите екстензии. Јас го купив кутијата на Криклист кадрава со фронтална. Имав оваа коса инсталиран за еден месец. Трипати ја бојам оваа коса и неодамна направив перика од оваа коса. Мојата кадрава сè уште е неверојатно !! Ви благодариме MNHE

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ги купив овие пакети и сакав како совршено се вклопуваше во мојата природна коса. Ова е мојот втор пат да нарачате од вас момци и ќе нарачате повторно !!! Тоа е мора да има! Благодарение MNHE

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ја сакам оваа коса! Дали шие за мојата мала сестра да одговара на нејзиниот навивам шема и тоа мешавина толку добро, косата е многу мека и кадрици се тесни и убави. Дефинитивно препорачувам!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Се користи оваа коса за шиење во со затворање и дами ве молиме да го пробате тоа не разочара. Тоа е помешано без проблеми. Не можам да дочекам да додадам поп боја. Јас сум супер задоволен клиент. Високо ги препорачуваме овие пакети.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Намалувањето нас навистина доби мојата коса влажна денес благодарение на дождот. Кога се вратив дома, ја избришав косата со крпа и дувалки, исушени на ниско поставување и бев добро да одам. Мислев дека тоа ќе биде борба, но тоа не беше. Оваа коса е вистината. Ви благодариме MNHE

вебмастерот (Заверена сопственик)

Наредив три 16 "и ги зашија на купола за да направат у-дел перика. косата излезе неверојатно. Имав малку tangling, но нејзините откачен коса, па се очекуваше. Јас исто така пливав во коса и тоа е направено многу добро, па тоа е дефинитивно одличен квалитет!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Јас секогаш се колебав да ги добијам овие пакети, но ги сакам толку многу. Ова е 14 инчен откачен кадрава. Тие се толку прекрасни. 💞 Тоа е толку разновиден! Јас дефинитивно сакам да одам подолго или да пробам една од твоите директни колекции во иднина.
- Есенс

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ви благодариме за супер-брзата испорака до Велика Британија. Ја ставив мојата цел во неделата вечер и ја примив во вторникот. Никогаш порано не сум користел снопови и сигурно не сум експерт кога станува збор за правење мојата коса, но тие беа супер лесни за употреба и 2 пакетите обезбедија повеќе од доволно волумен. Ви благодариме MNHE :)

вебмастерот

Многу мои пациенти коментираат за мојата коса и ги насочував кон вас. Два месеци и сè уште изгледа одлично! Го сакам тоа.

вебмастерот

купив откачен кадрава 3c4a и косата пристигна толку прекрасно убава. Имав планови за умирање на оваа коса, но бев на страв дека не сакав да го збркам! LOL Тоа е за 2 недели и сеуште убаво како и секогаш да го стави на au дел што јас Високо препорачувам! Високо! LOL многу убаво добив upart комплет 1 да одам со ова и мислев дека е многу погодно дека тие ги продаваат тие! ЕДЕН СТОП ПРОДАВ!

вебмастерот

Добив 1 пакет од 14 "во текстурата 4b4c за да направам некои клипи за да додадам волумен на мојата коса и ова добро работеше. Мојата коса е за 14 "кога ќе го ставам и тоа изгледа исто како 4b4c текстура шут. Па решив да го добијам пакетот 14 и добро работев! Жал ми е што не можам да дадам фактичко мислење за пролевање или замрзнување b / ci не спијам во мојот клип-in, но за кратко време ги носам тие мешавина добро со мојата коса и јас немам никакви проблеми! OHHH најдобар начин на кој јас се вклопувам е прво да ги додадам клипс-in-in на мојата коса, тогаш или да направам плетенка или извртување, па и ткаат и мојата коса ќе го имаат истиот истиот свитлив модел!

вебмастерот

Еј yall, 1st сакам да кажам дека ја сакам оваа коса. Јас bairly треба да направите нешто за да го добие за да се вклопуваат на вистинскиот пат. Ако некој од вас е природен и има топлина оштетена област. ДА НЕ СНИМАТЕ. Можете да ја добиете оваа коса и тоа ќе биде толку убава. Имам 4b коса и имав место за напуштање кое беше оштетено од топлина до текстура 3c / 4a и го користав тој дел за мојот остаток и јас не требаше да направам ништо за да се вклопуваат. Многу високо одржување коса tho. Мора да се навлажни многу, особено кога менувате стилови. Но, морам да го направам тоа и со мојата коса, така што воопшто не ми пречи. Tangeling беше во ред. и пролевање беше во ред. Најдоброто нешто во врска со оваа коса е шема на навивам. Генерално јас не препорачувам и услуги на клиентите е неверојатен.

вебмастерот

Откачен кадрист 3c4a. многу меки и убави кадрици. Сè уште е во тек на седмицата 2, што е доволно долго за да се каже дали косата е квалитет или sh * t и ова е дефинитивно квалитет! Ќе се купува повторно во поголеми должини. КАДЕ ДА ЈА ЈА ИМАМ СИТЕ МОЈОТ ЖИВОТ LOL

вебмастерот (Заверена сопственик)

Досега оваа коса е неверојатна! Луѓето мислат дека тоа е мојата природна коса цело време! Косата е мека и воздушна. 3 пакетите воопшто не се чувствуваат тешки. Јас ја исчистив косата за да видам колку ќе биде голема и тоа е. Служев Дијана Рос вистинитост! Не успеа да се врати. Многу убаво кога е влажно

вебмастерот (Заверена сопственик)

Јас апсолутно го сакам ова коса. Многу е тешко да се обидам да најдам моја навика, а тоа беше точно текстура што одговараше. Оваа текстура совршено се вклопува во 3b / c природна коса, луѓето мислат дека тоа е мојата природна коса. Наредив 2 пакети. Многу полна за еден пакет користеше половина во вториот, тоа е повеќе од доволно.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ја купив и инсталирав косата за мајка ми и таа апсолутно ја сака ...

вебмастерот (Заверена сопственик)

Косата е сè уште неверојатно и многу мека дури и темелно ја имав за 2 месеци. Јас каушот на косата секоја 2 недели и употреба остава и состојба на тоа. Изгледа реално и природно, па јас сум кул со тоа.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Многу убава коса. Тоа е тесна согласност со мојата природна коса. Двапати го измив и секој пат кога кадрици изгледаат одлично. Го носев два дена по ред и тоа е добро досега. Јас дефинитивно ќе нарачам повторно. Можеби пократка должина. Прекрасно купување

вебмастерот (Заверена сопственик)

Ја добив косата на време! Оваа коса е исклучително мека и по цена, јас сум зачуден од квалитетот на косата. Прекрасно е!!! Првично, имав сомнеж само заради цената, но во секој случај и пукав, и јас сум многу среќна што ја направив! Јас дефинитивно ќе ја нарачам косата одовде и ќе ги повикам сите мои пријатели, исто така!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Дефинитивно препорачувам, јас сум многу особено за откачен кадрава коса поради пролевање и заплеткување. Оваа коса ми дава буквално никакви проблеми и е апсолутно прекрасна. Дури го добив и моето прво затворање во истата текстура што ја сакам. Од сега ќе купувам од вас момци.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Вреди пари! Донесов 3 пакети пред неколку месеци и конечно решив да ја направам мојата коса. Овие пакети се бомба !!!! Текстура на точка, пролевање малку до ништо, мешање на точка, кадрава шема на точка, мојата должина беше шлаг на торта. Ќе нарачам повеќе

вебмастерот (Заверена сопственик)

Давам оваа коса 4 ѕвезди. Ја обожувам текстурата и витката, но се испреплетуваат. Очекував тоа, но тоа не одзема од квалитетот на косата. Јас сум импресиониран колку добро мојата коса се грижи за 7 недели Да !!! 7 недели. Овие пакети се најдобрите раце и јас ќе бидам повторен клиент.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Голема коса досега! Толку меко размислување за умирање црна црна со оглед на мојата природна боја на коса. Тоа се вклопува и имам дебела коса. Ми се допаѓа тоа. Го добив порастот и добро се вклопува. Само она што го очекував

вебмастерот (Заверена сопственик)

Оваа коса е прекрасна !!! Навитката е толку голема! Имав само еден ден. Навистина се надевам дека е вистина дека тоа е текстура. Јас навистина го сакам.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Оваа коса ни апсолутно совршена од скок! Пријателите не можеа да кажат дека ги носам! Разговор за изненадување! Нема трикови. Нема трикови. Нема субарен сомнителна коса. Само луксузно, совршено превртено со кожен деликанс! Покрај тоа што е во сопственост на претприемачка црна жена (HUGE Plus), нејзината служба за корисници е надвор од срам. Продолжете со прекрасната работа! Ви благодариме што оваа Армиска Дива изгледаше уште пофално :)
Јас дефинитивно ќе се вратам!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Морам да ја давам вашата компанија и коса 100000% кудос од дното на моето срце, јас не мислам дека тоа всушност ќе се поклопи со мојата навивам шема, главно, бидејќи јас бев, исто така, сигурен на мојот модел, како што јас никогаш не сум му дал многу напор да да го идентификувам мојот тип на коса, но во секој случај, оваа коса е неверојатна и јас сум носила секој тип на проширување и перика, што е прилично скапо, а тоа е далеку од најдобар квалитет и фактот дека е направен за да одговараат на афроамериканските жени тип на коса е очигледно.

вебмастерот (Заверена сопственик)

КОСА СЕ РАЗЛИЧНО !!! Јас добив 3 зглобови на 18 ИНЧИС јас само користени две од нив. КОСА БЕЗ ДЕЦА Јас само да се разбудам НЕ МОЖАТ ДА БИДЕ ДА БИДАТ ИЛИ БРИШИ. Јас само додадов малку масло тоа е тоа. ПРЕВОЗОТ ЕСТРЕМНО БРЗ. УСЛУГИТЕ НА КУПУВАЧИТЕ НЕМААТ ПАДЕТЕ СЕ КРЕВЕААТ МИ ПОДДРЖУВААТ СО СЛЕДЕЊЕТО И СТАБОТ, ШТО НЕМА ПРОБЛЕМИ СО КОСА .. ЈА ПРЕТСТАВУВАМ НИКАКО ДА ЈА КУПИТЕ ОВАА КОЈА!

вебмастерот (Заверена сопственик)

Оваа коса е неверојатна. Совршено се совпаѓаат со мојата коса. Најчесто имам кадрици од 3c, но една четвртина од мојата коса во близина на задниот дел на мојот врат се поголеми лабави кадрици. Тие беа лесни за мешање, и јас сум прилично ужасна во правењето на косата. 2 снопови е повеќе од доволно, имав една парче песна оставена. Дефинитивно би им препорачал на сите мои девојчиња со кадрави.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Љубовта на текстурата на косата меша добро со мојата природна коса! Обоени коса и тоа беше добро! Голема компанија со неверојатни услуги на клиентите благодарение на многу.

вебмастерот (Заверена сопственик)

Јас претходно ги поседував вашите 14inch снопови, но се вратив да ја купам твојата кадрава 16inch и јас сум во љубов. Ова е совршена должина за мене. Го сакам вашиот екстензии!

вебмастерот

Навистина убав дизајн и стил и извонреден материјал на предметот, речиси ништо друго што го сакаме: Д.

Само најавени корисници кои купиле овој производ може да ја напушти преглед.

купи вртоглави сплитка ткаат снопови онлајн

откачен кадрава ткаат is еден од најпопуларните предмети на MNHE. Овој навикнат модел добро се вклопува со кралици кои имаат природни 3b и 3c коса. Колекцијата на извонредни навивачи има прекрасни спирални и барели кадрици. Оваа коса има средно до низок сјај со многу волумен и тело. Отпадната кадрава е направена од 100% Remy човечка коса без сурови хемикалии и бои. Косата ќе дојде во природна црна боја, што е блиску до 1b / 2. Нашите снопови се лесни за управување. Моите природни коса екстензии им обезбедува на своите клиенти квалитетен производ веднаш. Проверете ги клиентските критики. Сите наши шие-во човечки коса екстензии се направени за да одговараат на желбите на жените од боја.

Ако имате построги кадрици, проверете ги MNHE Coily производите; кои се вклопуваат убаво со оние кои имаат кадрици на 4a. На пример, ова 4c ткаат добро се комбинира со оние кои имаат текстури на коса 4b & 4c. Нашиот кикички кадраво yaki се вклопува со полабави текстури како 3a. Секој пакет е девствен во боја. Ние само ја менуваме текстурата и ниедна сурова хемикалија не ги допира нашите екстензии. Квалитетот е секогаш наш приоритет на 1st. Оние кои имаат полабава текстура како 3a треба да ја пробаат нашата навика колекција, а оние со потежок ткаат како 4a треба да ја пробаат нашата Coily Collection. Нашиот yaki откачен кадрава нема никакви синтетички влакна или полнила.

спецификации:

 • Секој пакет ќе биде за 3.5oz (дава или зема околу 0.2 oz)
 • природна боја (без бои)
 • без хемикалии
 • 100% човек: оваа коса е безбедна за миење, бои и исправи. Ве молиме користете заштита од топлина за да спречите оштетување на топлина и да побарате професионалец за сите третмани во боја.
 • Должини достапни во 10 ", 12", 14 "16", 18 "20", 22 ", 24", 26 "

откачен кадрава коса ткаат

Најдобра кадрава шие-во човечка коса екстензии онлајн

Тоа е тешко да се најде човечки коса екстензии кои ќе комплимент вашиот изглед. Овде, во MNHE, нашата цел е да ги направиме лајзните трези изгледаат посилни, поизразени или подолго додека го чуваме својот стил или индивидуалност. Оваа текстура, исто така, доаѓа во најголемиот дел Крикви кадрава крпено коса, која е коса без песна која е идеална за стилови на капчиња и индивидуални плетенки.

Како да се грижите:

 • ко-миење пред инсталирање
 • применуваат 6-8 џумбо пресврти во текот на ноќта за да ја одржат косата податлива
 • Користете свила или сатенска шамија или хауба ноќе.
 • избегне гелови

Зошто да користите екстензии што одговараат на текстурата на косата?

Толку е од суштинско значење да се купат издолжени кадрава ткаат екстензии кои одговараат на вашата коса текстура, особено за шиење-in-in. Најдоброто нешто за откачена кадрава коса или било која од нашите текстури е дека тие се вклопуваат добро со вашиот остави надвор. Главните причини за носење шиење се првенствено да им дадеме на нашите коси одмор или затоа што нашата вистинска коса не е толку долга или полна како што сакаме. Сепак, од витално значење е да ја заштитите косата додека сте облечени во шиење за да спречите оштетување и оштетување и да промовирате здрав раст на косата.

Дали се шие-ins помогне вашата коса расте?

Да, шиелите може да помогнат вашата коса да расте кога тие се правилно инсталирани и што е најважно, кога ја имате текстурата на јаки за да одговара на вашата. Ако мислите дека нашата колекција е неверојатна и треба да ја имате, но не одговара на твојата природна коса, тогаш погледнете ја откачена кадрава перика.

бразилецот девица реми

Колку / каде да купувам?

По речиси една деценија обезбедување на висококвалитетни снопови, стана мисија MNHE да го стави клиентот во прв план. Затоа купувачките договори и огромните промоции се од витално значење за нашите клиенти. MNHE моментално ги испорачува сите свои производи низ целиот свет. MNHE разбира дека бојата на жените низ целиот свет заслужува пристап. Начинот на кој младата дама се чувствува за својата коса од суштинско значење. Тоа влијае на секој ефект на дефинирање на убавината. Едноставно, начинот на кој жените го чувствуваат својот приоритет. Затоа секоја жица се состои од дебели природни снопови кои лесно се вклопуваат. Сите пакети се превисоки, па detangling не треба да биде проблем ако ги следите упатствата за нега на коса.

Блогот MNHE има многу опции кои можете да ги користите за креирање на најдобрите фризури со користење на најновите трендови за 2020. Значи, откако ќе купите кадрава ткаат, ние ги нагласуваме различните начини на кои можете да ги проширите врз вашиот изглед! Ригорозниот процес на одржување на вашата коса е многу работа, затоа неопходни се бесплатни снопови. Затоа наоѓање на најжешките стилови се сè, особено за оние кои бараат лесно да се стават на снопови за секоја прилика. Впрочем, повеќето жени претпочитаат брзи и симпатични стилови. За оние кои бараат прекрасен и елабориран изглед, проверете го делот за објави за да дознаете повеќе. Бидете сигурни да се претплатите на билтенот MNHE за понатамошен увид за тоа како можете брзо да развиете здрава рутина за коса и многу повеќе. Како бренд, вредноста што можеме да ви ја дадат трендовите на клиентот се праќа во прекрасно искуство за жени во боја.

Проверете го овој откачена права коса, додава неверојатен волумен, и е густа!