Се прикажуваат сите резултати 8
Јаки клип во коса екстензии
$80.00 - $170.00
Груб Јаки клип-ин
$80.00 - $170.00
откачен директно клип инспи удар мојот удар нашите најдобри clipins за природна коса
$95.00 - $175.00
мојата природна коса екстензииkinkuy кадрава конусна за каили клип инс
$105.00 - $190.00
3a 3b кадрава клип инси за природна коса3a 3b кадрава клип инси за природна коса
$105.00 - $190.00
3b 3c клип инд
$105.00 - $170.00
afro откачен клип ins за 4b 4c природна косаАфро-откачен-clip-in-close-up-wm
$110.00 - $195.00

Најдобар клип Ин за природна коса

Моите природни коси екстензии нуди премиум квалитет клип Ин за секој Sista во потреба! Ние ги имаме нашите бази покриени со клип во екстензии за да одговараат на секоја текстура од 3a, која беше на 4c. Имаме дури и клип екстензии за оние кои се транзиција и за дамите кои имаат перм, исто така!

Природен коса клип инс нудат оптимална стилска разновидност. Можете да ги носите повлечени за висок кондник, половина до половина надолу, со страничен дел, и многу повеќе.

Лесно мешавина:

Клип-in нудиме крајна стилска разноврсност. Начините на кои може да се дели и стилизирате вашата коса се бесконечни. Клип-ови дозволи вашата коса да се појави природно подолго и подебели без да мора да поминат часови во салонот за коса.

Нашите клипови се движат во должина од 10 "до 24", но ние ја прилагодуваме вашата нарачка до 30 ".

Нашата природна коса клип инц ќе се вклопуваат без напор со вашата коса! Овие се совршени за оние кои едноставно го правеа својот голем ЧОП или за оние диви кои само сакаат да додадат малку должина и дебелина на нивната коса. Со нашиот природен клип во сетови, можете да ги постигнете целите на вашата коса под минута 10!