Квалитетни необработени кадрави коса екстензии за жени од боја

Добредојдовте во моите природни коса екстензии, сите снопови, клип инс и перики се дизајнирани за долготрајна употреба, додека одржувањето на густата густина за да се обезбеди целосна слика. По една деценија за обезбедување на исклучителни ткаат за жени со боја, стана нашата мисија да опфати достапност без да се загрозат дебелината на секоја влакно.

MNHE има илјадници екстензии за природна коса за жените ширум светот, кои колективно се согласуваат со две работи. Тие сакаат најдобрите снопови и висококвалитетни услуги на клиентите од компанија која ги поддржува во текот на нивните фази на раст. Ние се грижиме за типот 3 и напишете коса 4 текстури.

Природна коса

Највисокиот квалитет на природните коса клип-во екстензии

Постојат многу начини на кои можете да убиете и да му дадете многу потребен ажурирање на вашиот изглед со природни клип-ови за коса. Инсталирање на нашите здрави клипови, можете веднаш да кажете дека се занимавате со квалитетни клипови, сите наши клипови се совршен спој за непослушна кадрава коса. Овие елементи се сигурни да ве остават чувство прекрасно, како што додава прекрасен волумен на вашата лилја. Возбудени сме што можевме да започнеме на вашето патување; сите наши кадрици се ткаат со тебе на ум! Така нудат производи во различни стилови и погледи кои се совршени за вас. Бидете сигурни да се приклучите на ВИП клубот за да дознаете за сите наши нови елементи и новости.

Премиум кристална коса

нашата afro откачени коса екстензии се за жени со боја. Текстурата е робустен и дебел текстуриран тип 4 влакно. Нашите снопови и клип-in, перики и затворачи се полни и сигурни да ги импресионира.

Повеќето Афроамериканец, кои ги користат нашите отровни текстури да се вклопуваат во постојните локуси. Овој процес на инсталирање на нашите пакети е удобен и совршен за сите прилики. Не само нашите производи се со врвен квалитет, тие се долготрајни, но ние исто така имавме и нашите клиенти на Instagram кажува дека тие имаат свои шест пакети со години. Користениот наш оператор, секако, го постигна ова.

Нашите клиенти ни спомнаа дека им е лесно да ја растат својата природна коса користејќи екстензии. Патувањето со зајакнување на вашата коса и извонредно гледање е процес. Затоа, тука во MNHE е нашата мисија да им помогнеме на нашите клиенти да изгледаат и да се чувствуваат прекрасно.

afro откачен клип ins за 4b 4c природна косаАфро-откачен-clip-in-close-up-wm
$110.00 - $195.00
3b 3c клип инд
$105.00 - $170.00
3a 3b кадрава клип инси за природна коса3a 3b кадрава клип инси за природна коса
$105.00 - $190.00
откачен директно клип инспи удар мојот удар нашите најдобри clipins за природна коса
$95.00 - $175.00
Груб Јаки клип-ин
$80.00 - $170.00
Јаки клип во коса екстензии
$80.00 - $170.00
мојата природна коса екстензииkinkuy кадрава конусна за каили клип инс
$105.00 - $190.00

Ние знаеме дека ние stock најдобрите пари во светот, бидејќи нашите клиенти нарачате од целиот свет. Секогаш кога една жена е таа што сака да изгледа исполнет со славни кадрици кои изгледаат природно и неверојатно, можете да бидете сигурни дека таа користи производ што го складираме. Тоа е најелегантната претстава со висок квалитет откачен кадрава коса ткаат и услуги на клиентите на интернет.

Тоа ќе изгледа како да вашата коса има изобилство кадрици каскади околу твоето лице кога користите кадрава клип-во коса екстензии. Тие доаѓаат во многу различни должини и текстури, како и.

Купување клип-ин кои овозможуваат мешање на природната коса со екстензии го прави вашиот стил поцелосен и ажуриран одеднаш. Ние обезбедуваме целосна комплемент на секоја текстура, должина и разновидност што можеби сакате. Употребата на клипови за маскирање на растечката фаза на сечењето, или непријатна фаза на транзиција од исправена коса кон природен раст е направена многу полесно. Природните коса клип-in, исто така, им овозможи на косата да станат лесно стилизирана на различни начини. Пониските пораки, up-dos и плетенките исто така се понудени на веб-страниците. Клип-in се совршен начин да ја промените вашата фризура без да ја уништите убавата состојба на вашата вистинска коса. Одржување на вашиот откачен кадрава реми девица коса пакет зделки повлечете се назад или се исправи секој ден за да го одржите изгледот што го сакате, може да предизвика губење на косата или оштетување. Кога користите кадрава клипови, можете да изгледате извонредно и да ги заштитите локвите од секојдневната абење што можат да ја направат груб.

Ние се грижиме за сите текстури на црна коса

Значи, ако имате 4A, 4B, 4C тогаш имаме покриени. Ние ги разбираме многуте сложености за да имаме најубаво ткаење, размислете да ги истражуваме нашите текстури, па да видиме што совршено ви одговара. MNHE е 100% во црно-сопственост и управувана онлајн бренд кој во моментов услуги клиенти во повеќе од 100 земји низ целиот свет со нашиот меѓународен превозот.

Фокусот на MNHE е да ги направи жените од бои извонредни со пакети кои се движат од 10 ", 12" 14 ", 16", 18 "20" 22 ", 24" 26 "28" 30 "кој е лесен за стил. Дами велат дека откриле дека нашите производи се токму она што им е потребно за убиство! Проверете го овој сосема нов класик на кабелот "Вистината за афро кадрава коса".

откачена коса
Приклучете се во ВИП-клуб денес.

Пријавете се сега!

Добијте ажурирани купони! Ние ќе ве известиме за продажба, давање на понуди, натпревари и сосема нови производи.
Потсети СЕГА!
блиска врска
Pssssttt ... Приклучи се MNHE ТЕКСТ КЛУБ ЗА ИСКЛУЧОЦИ?
ПРЕТПЛАТЕТЕ
Добијте 20% ски код за купони "20off" 💖 Продажба завршува на @Midnight